PI-ZZA-CUP Písek

     Tento čtvrtek jsme dohráli druhý rapidový turnaj s názvem PI-ZZA-CUP. Turnaj byl podporován městem Písek. Vítězem se stal podle očekávání ratingově nejsilnější hráč Ben. Zlepšil se tedy o jedno místo oproti minulému turnaji. Druhý skončil Jirka, což je veliké překvapení. Vítěz minulého turnaj Lukáš si třetím místem pohoršil, když zaznamenal porážku od Bena a Martina. Nepopulární bramborové umístění obhájil Martin.

Někteří hráči vynechali jedno kolo a to je stálo lepší výsledek. Celkově se úroveň turnaje zvedla a to především díky lepšímu využívání herního času, což je nejvýraznější změna k lepšímu. Samozřejmě někteří hráči se někdy nechají strhnout k rychlé hře (především Martin, Jonáš Bitto a Filip). Musím pochválit především Jiříka a Šimona za výrazné zlepšení herního projevu. Také Jonáš Bitto dokáže hrát výborné partie pokud využívá svůj čas na hru. Ještě větší obdiv patří malému Jonášovi Klementovi, který se nebál poměřit se staršími kluky.

Po vyhodnocení turnaje následoval přechod do pizzérie na zaslouženou odměnu. Doufáme, že si kluci turnaj užili a  budeme se těšit naviděnou při březnovém turnaji v praktickém šachu.

Závěrem bychom chtěli také poděkovat rodičům, kteří obětovali svůj čas a umožnili klukům tento turnaj sehrát.

Konečné výsledky můžete najít zde.

© ŠACHklub Písek

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now