PI-CUP Písek

     Ve čtvrtek 15.11. byl rozehrán turnaj PI-CUP, kterého se účastní pouze děti z ŠACHklubu Písek. První hrací čtvrtek byla sehrána dvě kola za účasti devíti mladých šachistů. První dvě kola probíhala zatím podle předpokladů a silnější hráči zatím vyhrávali. Ve třetím kole na sebe narazí Lukáš a Ben, kteří mají jediní dva body. Co zatím nejvíce kazí dobrý pocit z odehraných partií je veliká rychlost některých hráčů, kteří ani zdaleka nevyužívají časový limit.

Po týdnu opět pokračoval turnaj dalšími dvěma koly. Hned třetí kolo přineslo souboj prvních dvou nasazených, v němž trochu překvapivě zvítězil Lukáš nad Benem. V dalším kole oba zvítězili a v průběžném pořadí jsou na prvních dvou místech. Další tři místa v pořadí drží Dan, Martin a Jiřík, kteří zatím Lukáše ani Bena nedokázali porazit a vypadá to, že si to spolu rozdají o třetí místo.

Třetím hracím čtvrtkem skončil turnaj PI-CUP. Hráli se tři kola, která přinesla některé překvapivé výsledky. Nicméně na prvním a druhém místě se již nic nezměnilo a celý turnaj vyhrál Lukáš Karolyi před Benem Chmelíkem.

Boj o třetí místo již byl mnohem zajímavější a nakonec jej uhájil Dan Jareš.

Konečné výsledky můžete najít zde.

© ŠACHklub Písek

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now